Tooted

Marenstok mitmekülgse kogemusega spetsialistid leiavad sobiva lahenduse igale olukorrale. Lubadustest kinnipidamine, kvaliteet ja paindlikkus on väärtused, millest hoolime.

Oleme teostanud palju erinevaid objekte ning suudame pakkuda kvaliteeti, mis rahuldab ka kõige nõudlikumad tellijad. Leia meie toodete nimekirjast endale sobiv ning võtke julgelt ühendust.

Terasuksed on kasutusel korteriustena, vaheustena, välisustena – tootmishoonetes, büroodes, kortermajade sissekäikudes ja eramajapidamistes.

Ukselehe valmistamisel kasutatakse  1 mm paksust teraslehte mida painutatakse, liimitakse ja pressitaks ning tulemuseks saadakse jäik ilma keevisõmblusteta 62 mm paksune ukseleht. Lengi materjalina kasutatakse 1 mm paksust teraslehte ning keevisliidete puudumine välimistes lengi osades võimaldab, nagu ka ukselehe puhul, kasutada elektertsingitud teraslehti, mis omakorda garanteerib kõrge korrosioonikindluse. Nii leng kui leht on täidetud kvaliteetse mineraalvillaga, tänu sellele on saavutatud kõrge heli- ning soojapidavus. Valikus on erinevad lävepakud ning võimalik on lisada ukselehele nii aknaid kui ka ventilatsioonireste. Lukustus ning muud tarvikud lisatakse uksele vastavalt tellija soovile.

Tulekindlusega terasuksi kasutatakse peamiselt tulemüüris (keldrikorruse eraldamiseks, katlaruumis, elektri-kilbiruumis), aga ka muude tuletõkkesektsioonide eraldamiseks.

Tule levikut takistavaid tooteid kasutatakse peamiselt juhul, kui uks ei asu evakuatsioonitee vahetus läheduses. Pakume EI30, EI45 ja EI60 tooteid (number tähise järel näitab minuteid). „EI klassi“ tuletõkke avatäited tagavad lisaks tule leviku tõkestamisele ka tulekahju korral tekkiva soojuskiirguse tõkestamise.

Tulekindlusega terasuksed valmistatakse 1 mm elektertsingitud teraslehest, mis viimistletakse pulbervärviga. Elektertsingitud terasleht tagab kõrge korrosioonikindluse ja tooteid saab paigaldada ka välistingimustesse. Ukselehe üldine paksus on 62 mm, lengi paksus 100 mm, hinged roostevabast terasest, lävepakuga või –pakuta. Ustele on võimalik lisada klaasiava.

Turvauksed on kasutusel korteriustena, vaheustena, välisustena – tootmishoonetes, büroodes, kortermajade sissekäikudes ja eramajapidamistes.

Terasprofiiluksed on kasutusel vahe- või välisustena tootmishoonetes, büroodes, kortermajade peasissekäigu ustena jne. Olenevalt tootest kasutame kas 50 mm terasprofiili või 65 mm vahekihiga terasprofiili. Tooted on viimistletud pulbervärviga, väli- või teistesse kõrge niiskuskoormusega tingimustesse paigaldatavatel ustel kasutatakse värvieelseks kruntimiseks tsinki sisaldavat pulbervärvi. Suuremat osa terasprofiilukse tüüpidest on võimalik valmistada ka happekindlast roostevabast terasest profiilist. Roostevaba terasprofiilist uste kasutus kohad on eelkõige väga raske koormustingimusega (niiskus, kemikaalid jne), kuid kasutatakse ka disaini elementidena ja välisustena. Roostevaba terase kasutamine välisukse puhul tagab ukse pikaealisuse.

Profiiluste puhul on võimalik vastavalt tellija kavandile paigutada vaheprofiile, sh. ka erineva nurga alla. Samuti on klaasi või metalltahvlite asemel võimalik kasutada erinevaid materjale, sh. naturaalne puit, roostevaba, messing jne.

Eraldi tootegrupi moodustavad külmatõkkega profiilist välisuksed, mille kasutamine on kindlasti vajalik, kui uks asub ilma tuulekojata otse hoone välispiirdes.

Tuld tõkestavaid suurte klaasosadega terasprofiiluksi ja seinaosasid kasutatakse peamiselt hoone siseselt tuletõkkesektsioonide eraldamiseks, kuid samuti hoone välispiirdes, kui seal on vajalik tulepüsivus. Kuna EI tuletõkkeklassi toodete puhul on terasprofiil katkestatud vaheisolatsiooni kihiga, siis võib tuletõkke klaaspaketti kasutades tooted paigaldada ka välispiirdesse.

Meie toodete hulka kuuluvad suurte klaasosadega vaheseinad, mis on saadaval kuni EI60 tulekindlusega. Klaasseintesse saame vastavalt kliendi soovile lisada erinevaid osasid: uksi, lükanduksi, luuke, aknaid, luuke suitsu eemaldamiseks jne. Toodete pinnaviimistlusel kasutatakse pulbervärvi, on võimalik väljast ja seest erinev värvitoon.

Omame kogemust kortermajadele peasissekäikude terasuste ja seinaosade valmistamisel ja paigaldamisel. Ehitatavate kortermajade puhul näeb projekteerija spetsifikatsioonis ette peasissekäigu lahenduse. See võib olla ühe- või kahepoolne uks seinaavas, uks koos külje- ja üla- klaasosadega või uks klaasfassaadis. Sellisel puhul saame spetsifikatsiooni alusel teha hinnapakkumise. Olemasolevate kortermajade puhul jõuab aga järg tihti vaid uste vahetamiseni ja projekti ei tellita. Samuti pole uste vahetamine maja välisilmet oluliselt muutev ehitustegevus ja selle töö puhul ei ole projekt nõutav. Sellisel puhul pakume võimalust kutsuda meid kohale ja koos teie esindajaga selgitame välja teile kõige paremini sobivad variandid, millele teeme eskiisjoonised ja hinnakalkulatsiooni. Seejärel saate üldkoosolekul valida välja ühe variantidest.

Juba ammustest aegadest on puit akende ja uste valmistamisel üks peamisi materjale. Aastate jooksul on tehnoloogia arenenud ja tänapäeval eelistavad paljud ostjad seda materjali või siis keskkonnamõjude suhtes vastupidavamaid puitalumiiniumaknaid.Me pakume erinevatest puidu tüüpidest aknakonstruktsioone.

Pakume traditsioonilisi „Purso“ süsteeme koos selle juurde käivate variatsioonidega. Samuti on meie valikus elementfassaadide süsteemid, mis on komplekteeritud valmiselementideks tehases ja võimaldavad väga kiiret paigaldust.

Soojuskindlad ja heliisolatsiooniga uksed on lihtsalt hooldatavad ja saab pakkuda ka sissemurdmis- ja tulekindlaid uksi ning aknaid. Soovi korral valida raami ja profiili kuju.

Alumiiniumuste ja alumiiniumakende eelised:

  • Võimalik valmistada suuremate mõõtudega avatavaid aknaid kui puidust või plastikust
  • Sobib väga hästi erilahenduste tarbeks, võimalik valmistada ka ümmargusi või kaarduvaid aknaid
  • Vastupidavus ja lihtne hooldatavus
  • Võimalik valmistada nii sisse- kui välja avanevaid, kald- kui pöördaknaid, samuti lükanduksi ja -aknaid
  • Pikk eluiga
  • Väga head soojuspidavusnäitajad, alumiiniumprofiilist aknaid ja uksi on võimalik valmistada nii külmakatkestusega kui külmakatkestuseta
  • Väga head turvaomadused, kasutame akende ja uste valmistamisel sertifitseeritud turvaklaase
  • Väga head tuletõkkeomadused, tooteid saab kasutada korrustevahelise tule leviku takistamiseks, samas sarnanevad tuletõkketooted välimuselt tavalistele alumiiniumprofiilist ustele ja akendele
  • Tavalahenduste puhul kiire tarne
  • Kõik süsteemid on CE sertifitseeritud ja U väärtused on testitud

Teie saate soovi korral valida raami ja profiili kuju. Valmistame ka erikujulisi ja ükskõik millise raadiusega kaarduvaid või ümmargusi aknaid.

Jäta meile oma andmed ja lepime kokku aja konsultatsiooniks